Nanášíme antibakteriální a antivirovou vrstvu znemožňující život organismům po dobu 21 dnů.

Jsme schopni do druhého dne od objednání zajistit dezinfekční úklid v Praze a okolí. Používáme dvojici dezinfekčních přípravků, které fungují na bázi nanopolymerů. Oba přípravky využívají nejmodernější trendy v nanotechnologii.


Uklidova firma Praha |  TOP CLASS SERVICE


Uklidova firma Praha

Přípravky s atesty státního zdravot. ústavu ČR s účinností 21 dnů

Použití speciální dezinfekce na bázi nanopolymerů zabíjí a minimalizuje přežívání zdraví škodlivých mikroorganizmů, bakterií a kvasinek, které jsou přenosné dotykem kontaminovaného povrchu. Garantovaná životnost ochrany 21 dní. Atestováno státním zdravotním ústavem ČR. Antibakteriální test provedl státní zdravotní ústav ČR s minimální účinností 87,8% a dokonce u kvasinek 99,7%.

Uklidove sluzby Praha

Antibakteriální test s účinností 87,8%, u kvasinek dokonce 99,7%

Tato dezinfekce je specificky vyvinutá nano antibakteriální ochrana pevných materiálů (jako např. kovy, plasty, glazura atd.). Na povrchu se vytvoří ultra tenká hydrofobní neviditelná vrstva s vynikající ochranou proti znečištění, usazování minerálních a vápenatých povlaků, se samočisticím účinkem (lotosový efekt). Vytvořená vrstva je antibakteriální a znemožňuje život a rozmnožení bakterií, mechu, plísní a řas. Vytváří velmi hygienický povrch.

Uklidy domacnosti Praha

Máme pojištění odpovědnosti za škody do výše 5 mil. Kč

Občas se může každému z nás stát, že se mu podaří během provádění dezinfekce nebo úklidu něco vylít nebo rozbít, např. vázu mopem nebo koštětem. Pro tyto všechny případy máme sjednané pojištění odpovědnosti za způsobené škody až do výše 5 milionů Kč u České pojišťovny. Nemusíte se tedy ničeho obávat. 

Přípravek se aplikuje na povrchy dveří, klik, madel, poliček, stolů (tzn. povrchů, s kterými se dostávají osoby do kontaktu). V jednom případě jde o tenkou neviditelnou hydrofobní vrstvu antibakteriálního přípravku na bázi ethylacetátu. V druhém je pak povrch pokrytý přípravkem PolyHMG na bázi kationtového polymeru polyhexamethylenguanidinu. Oba přípravky mají atesty státního zdravotního ústavu ČR s účinnosti 21 dnů (zatímco účinnost běžných mycích či dezinfekčních prostředků je v řádu desítek minut nebo hodin). Vrstva je antibakteriální, resp. antivirová, a znemožňuje život mikroorganismům.

 

  1. Dezinfekce je vhodná zejména v těchto provozech:
  2.  
  3.  
  4. - obchody, restaurace, kavárny, bary
  5. pošty, banky, lékárny, sklady, výrobní haly
  6. - interiéry veřejných dopravních prostředků 
  7. - kancelářské prostory
  8. - společné prostory bytových domů
  9. - hygienické zařízení, veřejné WC apod.


V případě zájmu nás kontaktujte:
tel.: (+420) 605 827 609
e-mail: info@topclassservice.cz

Můžete se podívat na naše reference.

Uklidova firma Praha

Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha  


Nahoru   |   Ceník   |   Kontakt   |   Služby