Generální komplexní úklidy garážových prostor, průmyslových a výrobních hal.

Jsme profesionálové s více jak desetiletou tradicí strojového čištění garážových stání a průmyslových podlah v Praze a okolí.

Při pravidelném úklidu garážových stání nebo průmyslových podlah během roku stačí povrch čistit 1x za 1 až 2 měsíce podle typu provozu. Při nízkém provozu, např. garážové stání bytového domu, provádíme čištění 1x za 3 měsíce. V zimním období doporučujeme pravidelný úklid provádět 1x měsíčně, kvůli množství štěrku z aut, chemickému posypu a soli, které díky migraci do povrchu neprospívají životnosti podlahy. Při sněžení z aut stéká špinavá voda z rozmrzlého sněhu a ledu, která zavlhčuje prostory a tím napomáhá vniknutí cizích látek do povrchu.


Uklidove sluzby Praha TOP CLASS SERVICE


Uklidova firma TOP CLASS Service

Vytvoříme Vám cenovou nabídku

Můžete nám napsat nebo zavolat a sdělit rozsah prací a my Vám zašleme cenovou nabídku. Profesionálně vyčistíme povrch garáží a na přání provedeme zajištění dlouhodobé ochrany povrchu u všech typů betonových a litých podlah garážových stání nebo jiných obdobných ploch. Používáme čistící stroje firem Tennant a Kärcher.

Uklidove sluzby Praha

Jednorázové čištění od 4100 Kč

Příklad: jednorázové profesionální strojní mytí garážocých stání v bytovém domě o ploše 600 m2: 4100 Kč za čištění. Nebo jednorázové profesionální strojní mytí garážocých stání v bytovém domě o ploše 2000 m2 1x měsíčně: 9500 Kč za čištění.

Uklidy domacnosti Praha

Máme pojištění odpovědnosti

Občas se může každému z nás stát, že se mu povede během úklidu něco rozbít, vylít kýbl s vodou a podobně. Na všechny tyto případy máme sjednané pojištění odpovědnosti za způsobené škody do výše 5 mil. Kč u České pojišťovny


V případě zájmu nás kontaktujte:
tel.: (+420) 605 827 609
e-mail: info@topclassservice.cz

Uklidova firma Praha
Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha  


Nahoru   |   Ceník   |   Kontakt   |   Služby