Staňte se klientem úklidové firmy TOP CLASS Service.
Jsme již 11 profesionály v úklidu všeho druhu v Praze a jejím okolí.


Uklidove sluzby Praha TOP CLASS SERVICEUklidy domacnosti v Praze

Hledáte novou úklidovou firmu pro Vaši nemovitost? Přejděte k nám.

Chcete nebo potřebujete změnit úklid nemovitosti? Nestará se o Vaši nemovitost současný poskytovatel úklidových služeb dostatečně dobře, jak by zasluhovala? Přejděte k nám, k profesionálům v oboru úklidu nemovitostí a staňte se klientem úklidové firmy TOP CLASS Service. Naši osvědčení pracovníci pro Vás odvedou kvalitní práci. Co je k tomu potřeba naleznete zde:


Jste developer?

Pokud jste developerská společnost a řešíte úklid a údržbu Vašeho nového objektu, můžeme Vám nabídnout profesionální řešení za výhodnou cenu. Úklidová firma TOP CLASS Service má dlouholeté zkušenosti ve vedení komplexní údržby novostaveb. Známe potřeby developerů, máme perfektně zvládnutý celý proces převzetí a následné komunikace s budoucími a nově formovanými SVJ. Co je k tomu potřeba naleznete zde:


Uklidy restauraci a baru Praha

Jste nově vzniklé SVJ nebo BD? Nechte úklid na nás.

Pokud jste nově vzniklé BD či SVJ, je dobré spolupracovat se zkušeným partnerem v oblasti údržby nemovitostí. Jsme připraveni Vám poskytnout profesionální služby jak v pravidelném úklidu společných prostor domu, tak i ve strojovém čištění garážových stání, mytí oken, zimní údržby sněhu a náledí, údržby venkovních ploch. Naší předností je férový a transparentní přístup ke každému klientovi, jehož důkazem je to, že patříme mezi společnosti s vysokým hodnocením na Google.com nebo na Seznam.cz. Tešíme se na Vás, neváhejte nás kontaktovat!


pravidelne uklidy domu a kancelari Praha

Jste facility manager? Stačí nás oslovit a my Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Jsme schopni zajistit pravidelné i jednorázové úklidy v komerční i soukromé sféře, postavební úklidy, strojové čištění garáží, zimní úklid sněhu a náledí, úklid a údržbu venkovních ploch, průmyslový úklid. To vše v Prahu a okolí. Více informací naleznete zde:


pravidelne uklidy v Praze

Uklidova firma Praha

Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha  


Nahoru   |   Ceník   |   Kontakt   |   Služby